שאלות ותשובות

איך אני מזמין מגרש?

פשוט מאוד:

1. בוחרים מגרש דרך עמוד הבית

2. רואים באילו ימים ושעות הוא זמין וכמה עולה יחדת השכרה

3. בוחרים יחידה, משלמים, ובאים לשחקכמה זה עולה?

לכל יחידת השכרת בכל מתקן עשוי להיות מחיר שונה. המחיר נקבע ע"י בעלי זכויות ההפעלה של המתקן ומופיעים בדף ההזמנות תחת מחירים ותנאיםאפשר לשלם במזומן?

תנאי התשלום עבור כל מתקן נקבעים ע"י בעלי זכויות ההפעלה של המתקן. ברוב המגרשים נדרש תשלום מראש באשראייש הנחה?

הנחה נקבעת ע"י בעלי זכויות ההפעלה של המתקן, ואם רלוונטית תופיע בתנאי התשלום של המתקן. לעיתים עשויים מפעילי המתקן לתת הנחה למנויים בלבד, הנחה כזו תופיע רק באם הנך רשום/ה באתר וביצעת כניסהאפשר לשלם במגרש?

בהתאם לתנאי התשלום שנקבעו ע"י בעלי הזכויות להפעלת המתקן, לרוב, התשלום יהיה מראש ובאשראיאילו סוגי מגרשים יש?

מגרשי דשא סינטטי ברמה גבוהה, למשחקים של 5x5, 6x6, 7x7, 11x11אפשר לשכור מגרש על בסיס קבוע?

בטח! ניתן לשכור יחידה קבועה לתקופה מוגדרת ולשלם מראש.
בד"כ נדרש תיאום מראש עם מפעילי המתקן, אולם ישנם מפעילים המאפשרים הזמנת יחידה קבועה ללא תיאום. במקרה כזה תופיע אפשרות להזמנת יחידה קבועה תחת מחירים ותנאים בדף ההזמנותאפשר לבוא לראות את המגרש?

רוב המתקנים נמצאים בשטחים ציבורים פתוחים ולכן אין מניעה לראות ולהתרשם בכל שעה. במקרה של מתקנים סגורים, יש צורך בתיאום מראש עם מפעילי המתקןמה קורה אם יש גשם?

 

מדיניות הביטולים נקבעת ע"י מפעילי המתקן, לכן, כדאי לברר מראש עם מפעילי המתקן מה המדיניות במקרים של ביטול הנגרם ממזג אויר סוערהמגרשים באתר זה מה שיש?

המגרשים באתר הם המגרשים בהם ניתן להזמין דרכנו. אנו עובדים כל הזמן להוסיף מגרשים לאתר. אם אתם מכירים מגרש טוב שניתן להנגיש דרך האתר נשמח אם תספרו לנו עליו או תקשרנו אותנו עם האחראים עליו.אפשר לדבר עם מישהו?

כמובן. לשאלות נוספות צרו קשר במייל או ב-0532313081_self /default